Przez wiele lat dla kupujących, głównym kryterium wyboru rożków obfitości była cena produktu. Było to zjawisko wręcz zadziwiające, gdyż różnice w cenie poszczególnych modeli nie przekraczały kilkudziesięciu groszy. Na szczęście, trend ten uległ olbrzymim zmianom, i aktualnie kupujący cenią najbardziej walory estetyczne. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, kupując rożki obfitości?

Aktualnie, jednym z głównych parametrów, od których należy zacząć, wybierając rożki obfitości, jest ich pojemność. Przed dokonaniem zakupu, należy doskonale przemyśleć, jakie produkty chcemy w nich pomieścić. Jeżeli mają to być same słodycze, warto kupić rożki o małej pojemności. Jeżeli, planujemy do rożka schować jeszcze inne prezenty, idealne okażą się rożki duże.

Walory estetyczne. Dzisiejszy świat przepełniony jest przeróżnymi dobrami. Dzieci od najmłodszych lat, mają do czynienia ze wspaniałymi, markowymi zabawkami i książkami, wykonanymi na naprawdę dobrym poziomie. Dlatego szczególnie ważne jest, aby kupując rożki obfitości, zwrócić uwagę na wyjątkową kolorystykę oraz kształt rożków obfitości. Minęły już czasy produktów nijakich. Rożki muszą mieć bajeczną kolorystykę i stymulować ciekawość dziecka. Bowiem tylko to, zagwarantuje nam wybuch olbrzymiej radości w sali, podczas rozdania upominków, oraz niezapomnianą atmosferę. Jeżeli chcesz poznać bezwzględnie najpiękniejsze rożki obfitości na rynku, polecamy Ci artykuł Oto 5 najpiękniejszych rożków obfitości, które koniecznie musisz zobaczyć.

Celofan, czy bez? My jesteśmy zdecydowanie na tak. A jakie jest Twoje zdanie? Dobrze dopasowany, estetyczny celofan, sprawia, że rożki kojarzą się z magicznym okresem świątecznych prezentów. Pomimo tego, iż produkty te, same w sobie są błyszczące, zapakowanie ich w dodatkową folię i zawiązanie na kokardę dodaje im olbrzymiego uroku. Mamy też dobrą informację, większość z rożków z naszej galanterii, występuje w wersji z celofanami w standardzie lub jako opcja dodatkowa 🙂

Niektóre rożki obfitości występują w wersji z celofanem lub bez

Zawieszka imienna. Dzięki niej, dziecko poczuje się wyróżnione. Nie dostanie bowiem jednego z wielu takich samych rożków. Otrzyma prezent spersonalizowany specjalnie dla niego! Nie zapomnij dorysować uśmiechniętej buźki, albo serduszka! Przeczytaj artykuł Jak sprawić maluchom więcej radości, wręczając rożki obfitości. Znajdziesz w nim kilka ciekawych pomysłów, na sprawienie dzieciom większej frajdy.

Przykładowa zawieszka imienna ro do rożków obfitości

Słodycze. Tradycją jest, wypełnienie rożków obfitości słodyczami. Oczywiście, możesz zakupić niedrogie cukierki w sklepie spożywczym. Warto jednak rozważyć, czy nie zakupić rożków, z dedykowanymi krówkami. Dzięki temu, słodycze będą idealnie komponowały się z kartonową tytą, a dziecko otrzyma coś, z czym jeszcze nie miało nigdy do czynienia 🙂

Magiczne Krówki cieszą się w sezonie olbrzymim powodzeniem

Cena. Ponieważ rożki na słodycze są niezwykle tanim produktem (wielokrotnie tańszym od ich wypełnienia), wybierając najtańsze produkty, nie jesteśmy w stanie wiele oszczędzić (Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami rożków obfitości nie przekraczają kilkudziesięciu groszy). Natomiast warto skorzystać ze zniżek producenta, dzięki którym możemy obniżyć cenę wszystkich produktów, jakie kupujemy dla naszych podopiecznych. Jeżeli lubisz rabaty, koniecznie dopisz się do newslettera. Jest to najlepszy sposób na zakup markowych produktów i spore oszczędności!