Dziękujemy wszystkim, którzy po zakupie zechcieli wyrazić swoją opinię. Poniżej zaprezentujemy kilka z nich. Poniższe opinie pochodzą z naszego sklepu internetowego. Jeżeli zamówiłaś/eś już nasze produkty, zachęcamy również Ciebie do ich oceny!


Jesteście zdecydowanie najlepsi, a produkty są wspaniałe! Obsługa miła i profesjonalna a czas wysyłki rewelacyjny!

Marta, dnia 04-11-2020

Super że wprowadziliście możliwość wyboru produktów . Zamawiam je od 3 lat i są bezwzględnie najpiękniejsze na rynku, ale nasza szkoła ma swoje dyplomy na ślubowanie. Teraz mogę zamówić rożki, birety i medale, bez zamawiania dyplomów. Bardzo mi to ułatwia zadanie!

Monika, dnia 07-03-2020

Najlepsza propozycja, właśnie zamówiłam dla moich dzielnych pierwszaków i jestem zachwycona jakością tych produktów. Przepiękne kolory, jeszcze nigdy takich pięknych upominków nie wręczałam dzieciom!

Marzena, Wieliczka, dnia 11-09-2020

Po pasowaniu w tym roku muszę stwierdzić, że to były najładniejsze birety jakie zamówiliśmy dla naszych maluszków. Żadna z czapek się nie rozpięła, a dzieci miały występ, w którym sporo biegały i skakały. Odcień granatu również śliczniutki, maluszki wyglądały super na pamiątkowych zdjęciach z pasowania. Zostanę Waszym klientem, gdyż jestem bardzo zadowolona! ♥

Anita.S, dnia 26-11-2020

Odcień koloru biretów jest naprawdę ładny i robi super wrażenie, cieszę się , że na Was trafiłam 🙂

PrzedszkolaNkowo, dnia 12-09-2020

Śliczny rożek, zamawiam go już trzeci raz z rzędu. I super, że można go kupić razem z dyplomami o podobnej kolorystyce 😉

Magda, dnia 23-04-2019

Wszystkim mogę z całego serca polecić te birety !!!! Zamawiałam wielokrotnie wcześniej na allegro, ale zawsze były niskiej jakości. Ten model ma naprawdę super kolorki, wygląda faktycznie dużo lepiej niż na zdjęciach. Chociaż jest kilkadziesiąt groszy droższy niż konkurencyjne, warty jest swojej ceny. Chwościk też się super prezentuje, a dzieci fajnie wyszły na zdjęciach. Wg mnie to najlepsze birety dla przedszkolaków !!!! Obsługa też jest bardzo miła i można się dogadać i dostać rabat. Jestem bardzo zadowolona i zamawiam już trzeci raz 🙂

Marzena W., dnia 15-07-2019

Zamówiłam 2 dni temu birety dla dzieci, i już je otrzymałam. Jestem zachwycona, wyglądają ślicznie. w poprzedniej firmie jak zamówiłam były zrobione z kiepskiego kartonu i miały dość brzydki kolor. Tutaj są mocno błyszczące, jestem zachwycona. Dziękuję za miłą obsługę! Wszystkim z całego serca polecam !

Tomera, dnia 13-05-2019

Bardzo ładny, bardzo pasuje do granatowych dyplomów dla dzieci. Zamawiam już drugi rok

Zwrotnik Raka, dnia 13-05-2019


Medale dla dzieci mają śliczny odcień i są metalowe. Bardzo podobają mi się także na nich grafiki. Byłam niezmiernie zaskoczona ich wyglądem. Polecam wszystkim, naprawdę świetna pamiątka dla dzieci, za niewielką kwotę!

DNIA 1-02-2021

A może Ty prześlesz nam swoją opinię?

Jeżeli zamówiłaś/eś nasze produkty, pomóż innym w wyborze i napisz swoją opinię. Link do umieszczenia Twojego zdania, wyślemy do Ciebie w mailu po zakupie produktów. Możesz to również zrobić, przechodząc do zakładki OPINIE (w oknie produktu) w naszym sklepie internetowym. Dziękujemy!

Galanteria Alledruk.com Logo