Produkty z motywem Sowy Profesorki, wybierane są najczęściej na uroczyste pasowanie na ucznia i przedszkolaka. Do tej serii należy niezwykle urokliwy Róg Obfitości R-11, który stał się prawdziwym hitem sprzedaży. Na tle innych wzorów, wyróżnia go wspaniała, ciemnogranatowa kolorystyka oraz niezwykle uroczy motyw graficzny. Rożek ten, posiada także w zestawie zawieszkę imienną oraz dopasowany, elegancki celofan.

Róg Obfitości R-11
Róg Obfitości R-11

Odcień głębokiego granatu

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest bardzo głęboki odcień granatowego koloru. Dzięki temu, wszystkie elementy graficzne, świecą się na ciemnym tle. Wybór tego odcienia był zamierzony. Granat bowiem związany jest z edukacją.

Dobrze przemyślany rozmiar

Kupujący cenią ten wzór nie tylko za śliczny wygląd, ale także za dobrze przemyślany rozmiar. To dzięki niemu, rożki mają stosunkowo niewielką pojemność. Można je zatem napełnić słodyczami po same brzegi, nie nadwyrężając budżetu rodziców.

Rozmiary rożka obfitości R-11
Rozmiary rożka obfitości R-11

W zestawie celofan oraz zawieszki imienne

Pomimo tego, iż prezentowany wzór posiada bardzo wysoki połysk, otrzymasz w nim dodatkowo dopasowany, elegancki celofan, zawieszkę imienną oraz wstążeczkę do zawiązania. Dzięki temu będzie prezentował się naprawdę świetnie!

Zawieszka imienna do rożka R-11
Zawieszka imienna do rożka R-11

Magiczne Krówki

To jeszcze nie wszystko. Jeżeli chcesz i dopisze Ci szczęście, razem z tym produktem, będziesz mogła / mógł zakupić Magiczne Krówki (rożki w standardzie sprzedawane są bez słodyczy). Dostępne są one tylko okresowo, dlatego czasami konieczna będzie rezerwacja z wyprzedzeniem. Rożek obfitości R-11 pomieści około 0,6 kg krówek. Takie też przygotowaliśmy opakowania 😉

Rożek R-11 pomieści około 0,6 kg Magicznych Krówek
Rożek R-11 pomieści około 0,6 kg Magicznych Krówek

Rożki Obfitości w Zestawach Promocyjnych

Jeżeli podoba Ci się ten wzór rożka obfitości, możesz go kupić taniej, w ślicznych zestawach promocyjnych. Gwarantujemy, że wszyscy będą zachwyceni!

Przykładowy zestaw promocyjny z rożkami obfitości R-11 (pasowanie na ucznia)
Przykładowy zestaw promocyjny z rożkami obfitości R-11 (pasowanie na ucznia)