Birety dla dzieci, są niezwykle popularnym elementem podczas każdej uroczystości, zarówno w szkole jak i przedszkolu, oraz absolutnie obowiązkowym atrybutem na każdym ślubowaniu. Dzięki nim, występujące maluchy czują się wyróżnione na tle innych dzieci, a w sali panuje doniosła atmosfera.

birety dla dzieci w różnych kolorach
Birety dla dzieci w różnych kolorach

Birety dla dzieci w różnych kolorach

Chociaż najczęściej zamawianymi kolorami biretów jest granat oraz czerń, w katalogu wzorów, nie brakuje innych, ślicznych kolorów. Warto zwrócić uwagę na birety niebieskie, czerwone, oraz prawdziwy hit ostatnich miesięcy, purpurowe:

Birety dla dzieci w odcieniach granatu i bordo
Birety dla dzieci w odcieniach granatu i bordo

Rozmiar biretów dla dzieci

Pomimo tego, iż birety dla dzieci dedykowane są dla przedszkolaków i pierwszoklasistów, z powodzeniem mogą być użyte także dla starszych. Zawdzięczamy to czterostopniowemu zakresowi regulacji obwodu głowy (obwód głowy 47.5 – 53 cm). Poniżej prezentujemy ich dokładne rozmiary:

Rozmiary biretów dla dzieci z serii B

Niespotykana kolorystyka

Projektując tą serię biretów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyglądały wyjątkowo. Od razu w oczy rzuca się niesamowicie głęboka kolorystyka. Uzyskaliśmy ją dzięki zastosowaniu specjalnych, wysokich jakości farb. Birety zostały zabezpieczone także wodoodpornego laminatu, która jeszcze bardziej wzmocniła kolorystykę

Mocne zapięcia i gumeczka

Chyba nikt nie chcę mierzyć się z problemem rozpinających się biretów podczas akademii. Właśnie dlatego, wyposażyliśmy je w bardzo mocne zapięcia. Wystarczy włożyć języczek do specjalnie przygotowanego otworku, zrobić Clik i zapomnieć o jakichkolwiek problemach.

Zapięcia biretów Click zapobiegają przypadkowym rozpięciom, nawet podczas ruchliwych zabaw
Zapięcia biretów Click zapobiegają przypadkowym rozpięciom, nawet podczas ruchliwych zabaw

Aby birety dobrze trzymały się na głowach, wyposażyliśmy je także w delikatne gumeczki zakuwane.

Chwost z jubilerską ozdobą

Zwróć uwagę także na delikatny chwost, przymocowany do biretów. Występuje on w dwóch kolorach: ciepło żółtym oraz białym. Na nim umieściliśmy delikatną, jubilerską ozdobę ze srebra himalajskiego (wersja limitowana).

biret dla dzieci B-10b (granatowy z białym chwostem)
Przykładowy biret dla dzieci B-10b (granatowy z białym chwostem)

Gdzie kupić birety dla dzieci?

Birety dla dzieci dostępne są w naszym sklepie internetowym. Dostępne są także w Zestawach Promocyjnych >