Jednym z najczęściej wybieranych wzorów dyplomów na ślubowanie pierwszoklasisty, jest wzór DS-44. Posiada niesamowicie głęboką kolorystykę, utrzymaną w tonacji ciemnego granatu. Jego motywem jest dobrze znana z innych produktów Sowa profesorka. W rzeczywistości wygląda znacznie lepiej, niż na poniższej wizualizacji. W artykule tym zaprezentujemy Ci jeszcze kilka innych, równie ślicznych dyplomów na pasowanie.

Dyplom pasowania na ucznia DS-44
Dyplom pasowania na ucznia DS-44

Dyplomy pasowania na ucznia (składane)

Dyplomy składane z tej kategorii, swoją popularność zawdzięczają niesamowicie głębokiej kolorystyce oraz ciekawym kształtom. Nie mamy wątpliwości, iż nie mają sobie równych na rynku. Poniżej prezentujemy kilka wybranych wzorów, które zasługują na Twoją uwagę. Link do całej oferty umieściliśmy na dole artykułu.

Rewers dyplomu DS-44
Rewers dyplomu DS-44

Dyplomy na ślubowanie A4

Wzory z tej kategorii, są równie popularnie. Różnią się natomiast tym, iż występują w wariancie do wypełniania komputerowego jak i ręcznego.

Dyplomy składane w klasycznym formacie

Dla najbardziej oszczędnych, przygotowaliśmy tanie dyplomy na pasowanie, w klasycznym, składanym formacie. Przy odrobinie szczęścia, oszczędność może wynieść nawet 50%. Oto kilka wybranych wzorów:

Więcej wzorów tutaj >
Zobacz też: Dyplomy na pasowanie w zestawach promocyjnych >