Ukończenie przedszkola jest niezwykle wzruszającym świętem, nie tylko dla malucha, jego rodziców i najbliższych, ale i wszystkich pracowników placówki. Bowiem, po kilku latach, dziecko na zawsze opuszcza swój drugi dom, i rozpoczyna całkowicie nowy etap swojego życia. Warto go upamiętnić naprawdę wyjątkowymi dyplomami, które przez wiele lat będą przywoływać nostalgiczne wspomnienia. W tym artykule, zaprezentujemy Ci kilka najpiękniejszych i niedrogich dyplomów ukończenia przedszkola.

Dyplom ukończenia przedszkola DS-52
Dyplom ukończenia przedszkola DS-52
Rewers dyplomu DS-52
Rewers dyplomu DS-52

Dyplomy dla przedszkolaków na zakończenie roku

Poniżej prezentujemy zaledwie kilka wybranych wzorów dyplomów dla przedszkolaków. Ze względu na to, iż ilość nowych produktów stale rośnie, zachęcamy Cię do odwiedzenia aktualnego katalogu. Link do pełnej oferty dyplomy dla przedszkolaków na zakończenie roku, znajdziesz na samym dole tego artykułu.

Dyplomy ukończenia przedszkola (składane)

Jednym z najczęściej wybieranych wzorów dyplomów na zakończenie roku w przedszkolu, są dyplomy składane. Przeznaczone są one do wypełniania ręcznego. Dostępne są w dwóch wariantach: prostokątne oraz z ozdobnym kształtem. Wszystkie wzory cechuje wysoki połysk oraz bajeczna kolorystyka. Oto przykładowe wzory dyplomów składanych:

Dyplomy Ukończenia Przedszkola A4

W przeciwieństwie do wzorów składanych, dyplomy A4 występują zawsze w dwóch wariantach: w wersji do wypełniania ręcznego oraz komputerowego. Oto kilka wybranych wzorów:

Dyplom Ukończenia Przedszkola A3

Na Waszą prośbę, stworzyliśmy także dyplomy ukończenia przedszkola w olbrzymim formacie A3. Wzór DS-101, stał się absolutnym bestsellerem:

Dyplom Ukończenia Przedszkola A3, wzór DS-101
Rewers Dyplomu DS-101

Podobają Ci się wzory? Przygotowaliśmy ich znacznie więcej. Koniecznie sprawdź odwiedź aktualny katalog >
Pamiętaj także, iż wiele z nich, można kupić w zestawach promocyjnych, wraz z innymi wspaniałymi pamiątkami na zakończenie roku. Sprawdź >