Dzięki temu produktowi, stworzysz profesjonalnie wyglądające dokumenty, używając najprostszego edytora tekstu oraz zwykłej, czarno-białej drukarki komputerowej. Arkusze barwne idealnie nadają się do produkcji takich dokumentów jak: dyplomy, podziękowania i wyróżnienia, nagrody, certyfikaty, korespondencja i wiele innych. Mało tego. Arkusze barwne są ponad 2-krotnie tańsze od tradycyjnych dyplomów! Chcesz poznać ten wyjątkowy produkt?

Arkusze barwne - Opakowanie
Arkusze barwne – Opakowanie

Twórz wspaniałe dyplomy, certyfikaty i podziękowania

Arkusze barwne zostały wyprodukowane na papierze offsetowym o gramaturze 140 g. Jest on na tyle sztywny, że można z powodzeniem tworzyć dyplomy, certyfikaty, podziękowania i inne dokumenty, a na tyle elastyczny, iż można go bez problemu wykorzystać nawet w najtańszych, czarno-białych drukarkach.

Arkusze barwne - popularne wzory do produkcji certyfikatów
Arkusze barwne – popularne wzory do produkcji certyfikatów

Sposób na tanie dyplomy

Ponieważ arkusze barwne są znacznie tańsze od tradycyjnych, drukowanych dyplomów szkolnych, z powodzeniem możesz na nich wykonać własne wzory. Będzie to doskonała okazja na kreatywną zabawę oraz wcale nie małe oszczędności! Wykorzystaj wzory, które najbardziej pasują do przygotowanej przez Ciebie treści i wydrukuj własne, niepowtarzalne i tanie dyplomy!

Arkusze barwne do produkcji dyplomów dla dzieci
Arkusze barwne do produkcji dyplomów dla dzieci

Arkusze barwne, gdzie kupić?

Przygotowaliśmy dla Ciebie prawie 50 wzorów przeróżnych arkuszy barwnych. Znajdziesz je w kategorii Arkusze barwne, w naszym sklepie internetowym. Sprawdź >