Każdy z pracowników przedszkola czy szkoły wie, jak wiele radości sprawiają maluchom wspaniałe rożki obfitości. Jak jednak sprawić, aby podczas wręczenia prezentów, doszło do wielkiej eksplozji radości, a na każdej małej buźce pojawił się olbrzymi uśmiech? Oto 4 proste kroki, które sprawią, że chwila wręczenia upominków będzie niezapomniana!

  1. Wybierz rożki obfitości o ciekawym kształcie, oraz nietuzinkowej kolorystyce. Polecamy Ci artykuł Oto 5 najpiękniejszych rożków obfitości, które koniecznie musisz zobaczyć
  2. Wypełnij zawieszki imienne. Jest to doskonały sposób na to, aby każdy z maluchów poczuł się naprawdę wyróżniony. Obok jego imienia, dorysuj uśmiechniętą buźkę lub serduszko. Miło będzie, jeśli dopiszesz dwa zdania od siebie, np. „Jesteś wspaniały” albo „Gratulacje!”
  3. Ustaw rożki obfitości w widocznym miejscu (np. na stoliku obok sceny), tak, aby maluchy widziały przygotowane dla nich prezenty, a jednak nie miały pewności co jest w środku.
  4. Wypełnij rożki słodyczami, pasującymi kolorystycznie do rożków. Idealnie będzie, jeżeli wybierzesz słodycze dedykowane do danego modelu rożka. Pomocny może być artykuł Rożki Obfitości z wyjątkowymi Krówkami

Wierzymy głęboko, że tak przygotowane upominki, dadzą dzieciom olbrzymią dawkę radości, a uroczyste zakończenie roku, czy ślubowanie, będzie chwilą, która na długo pozostanie w pamięci, zarówno opiekunów szkolnych, rodziców jak i maluchów!