Rożki obfitości są produktem niedrogim. Najpiękniejsze wzory można nabyć już za kilka złotych. Jednak wypełnienie olbrzymiej tyty słodyczami może być kosztowne. Poniżej prezentujemy kilka najpiękniejszych wzorów, których koszt wypełnienia słodyczami, nie przyprawi Cię o ból głowy! Oto 5 najpopularniejszych rożków obfitości o niewielkim rozmiarze i małej pojemności.

Rożki Obfitości 55 cm (mała pojemność)

Rożki obfitości z tej kategorii zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były efektowne, i niedrogie w wypełnieniu. Chociaż wyglądają całkiem pokaźnie, posiadają niewielką pojemność, niewiele większą od najmniejszych rożków z naszej oferty (37 cm). Jeżeli zależy Ci na ślicznych tytach i jednocześnie zamierzasz wypełnić je jedynie słodyczami, wzory te będą doskonałym wyborem. Pomieszczą około 0,8 kg krówek.

Rożki Obfitości 55 cm o małej pojemności

Rożki na słodycze R-22

W tej kategorii polecamy Ci 2 wzory rożków. Pierwszym z nich, jest ciemnogranatowy wzór R-22. Możesz go kupić w wersji z eleganckim celofanem (polecamy!) lub też w tańszej, bez. W zestawie otrzymasz zawieszkę imienną oraz wstążeczkę do zawiązania kokardy. Wzór ten polecamy szczególnie na uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów.

Rożek obfitości R-22 możesz kupić zarówno w wersji z celofanem jak i bez
Rożek obfitości R-22 możesz kupić zarówno w wersji z celofanem jak i bez

Rożek Obfitości R-23

Kolejnym wzorem, równie urokliwym, jest Róg Obfitości R-23, zwycięzca rankingu 5 najpiękniejszych rożków obfitości na rynku. Jego kolorystyka jest niezwykle głęboka i zawiera odcienie od błękitu, aż do ciemnego granatu. Podobnie jak poprzedni wzór, pomieści około 0,8 kg krówek, a w zestawie z nim otrzymasz zawieszkę imienną, która pomoże Ci spersonalizować rożek. Wzór ten polecamy zarówno na pasowanie na ucznia jak i zakończenie roku w przedszkolu.

Rożek obfitości R-23 posiada 55 cm długości i stosunkowo niewielką pojemność