Zawieszki imienne są wspaniałym dodatkiem do rożków obfitości, który cieszy się coraz większą popularnością. To dzięki nim, możemy spersonalizować upominek, podpisując go imieniem dziecka. Właśnie dlatego od teraz, dokładamy je do każdego wzoru bezpłatnie!

Przykładowe zawieszki imienne do rożków obfitości
Przykładowe zawieszki imienne do rożków obfitości

Niech maluch poczuje się wyróżniony!

Zawieszka imienna, na pierwszy rzut oka wydaje się elementem całkowicie zbędnym. I chociaż dokładana jest gratis do każdego rożka obfitości, zdarza się, iż osoba przygotowująca prezenty, rezygnuje z jej przypięcia, a szkoda!

Dołączając do rożka zawieszkę z imieniem, sprawisz, że dziecko poczuje się wyróżnione. Przecież ktoś przygotował ten prezent specjalnie dla niego! Zachęcamy wszystkich, aby na tym nie poprzestać. Nie zapomnij dorysować uśmiechniętą buźkę, serduszko, lub dopisać kilka miłych słów! Warto jest dawać radość maluchom!

Przykładowe rodzaje zawieszek imiennych do rożków obfitości

Każdy z modeli rożków obfitości, posiada dopasowaną kolorystycznie zawieszkę. Przykładowe wzory zamieszczamy poniżej:

Zawieszki należy wypełnić foliopisem

Dostajemy bardzo dużo zapytań, czy można wypełnić zawieszki komputerowo. Ze względu na ich owalny kształt, oraz zabezpieczenie błyszczącym laminatem, jest to zadanie niezwykle trudne do wykonania i wiązałoby się ze znacznymi kosztami produkcji. Dlatego, zawieszki imienne należy wypełnić odręcznie, foliopisem.