W rankingu najczęściej wybieranych upominków na uroczyste zakończenie roku w przedszkolu, zdecydowanie prowadzą dyplomy ukończenia przedszkola, medale dla dzieci oraz rożki obfitości. W tym artykule podpowiemy Ci, które rożki obfitości warto kupić i dlaczego.

Rożki obfitości dla przedszkolaków

Jeżeli poszukujesz upominków dla przedszkolaków na zakończenie roku, zastanów się nad wyborem zestawów promocyjnych. Znajdziesz w nich najpiękniejsze produkty z naszej oferty, w obniżonych cenach.

Jeżeli natomiast planujesz zakupić wyłącznie rożki obfitości, wybierz te wzory, które mają pasujący do nich dyplom ukończenia przedszkola oraz zawieszkę imienną. Poniżej przedstawiamy mini zestawienie, które pomoże zorientować Ci się w ofercie:

Wzór R-12 Wesoła Pszczółka

O tym wzorze rożka obfitości, pisaliśmy tutaj >

Wzór R-11 Sowa profesorka

Chociaż popularność tego wzoru wskazuje na okazję ślubowania, jest on równie często zamawiany z okazji ukończenia przedszkola. Pełny opis rożków R-11 znajdziesz tutaj >

Rożek obfitości R-11 z dyplomem ukończenia przedszkola DS-77t

Rożki Obfitości R-17 z Żółwikiem

Jest to wersja limitowana, ale warto sprawdzić, czy uda Ci się go kupić 🙂

Rożek Obfitości R-17 z dyplomem DS-12 (wersja limitowana)

Rożek Obfitości R-23 Najpiękniejszy!

Najwyżej oceniany wzór rożka obfitości przez kupujących. Idealnie pasuje do równie ślicznego dyplomu ukończenia przedszkola DS-52:

Rożki Obfitości R-23 na ukończenie przedszkola
Dyplomy DS-52 idealnie prezentują się razem z rożkami obfitości

Więcej wzorów rożków dla przedszkolaków

W tym artykule, przedstawiliśmy zaledwie kilka propozycji rożków obfitości, które można łatwo połączyć z pasującymi dyplomami ukończenia przedszkola. Jeżeli chcesz, sprawdź pozostałe wzory. Znajdziesz je tutaj >