Wśród dyplomów ukończenia oddziału przedszkolnego, największą popularnością cieszy się wzór DS-53. Warto jednak zwrócić uwagę na pozostałe rodzaje. Przygotowaliśmy bowiem ofertę, o wyjątkowej kolorystyce!

Dyplom Ukończenia Oddziału Przedszkolnego DS-53
Dyplom Ukończenia Oddziału Przedszkolnego DS-53
Rewers dyplomu DS-53
Rewers dyplomu DS-53

Link do pełnej oferty dyplomów z tej kategorii, umieściliśmy na dole artykułu. Poniżej natomiast, zaprezentujemy Ci kilka wybranych wzorów:

Dyplomy składane

Dyplomy składane posiadają bardzo wysoki połysk. Zabezpieczone zostały specjalną warstwą laminatu, który nie tylko je zabezpiecza, ale i wypływa na zwiększenie głębi kolorystyki. Wyglądają prześlicznie. Poniżej prezentujemy kilka wybranych wzorów. Link do pełnej oferty znajdziesz na dole artykuły:

Dyplomy A4 Ukończenie Oddziału

W przeciwieństwie do powyższych wzorów, każdy z dyplomów A4 występuje w dwóch wariantach: do wypełniania ręcznego (z tekstem oraz liniami pomocniczymi) oraz do wypełniania na komputerze. Poniżej prezentujemy kilka wybranych wzorów. Natomiast link do pełnej oferty znajdziesz na samym dole artykułu:

Pamiętaj, że prezentowane na tej stronie wzory to tylko część olbrzymiej oferty. Dokładne parametry dyplomów oraz więcej wzorów znajdziesz tutaj >
Zainteresują Cię także Zestawy Promocyjne na Ukończenie Oddziału >