Pasowanie w przedszkolu, to wielkie święto i wzruszająca chwila, nie tylko dla maluchów, ale i ich rodziców. Mamy tego świadomość. Właśnie dlatego, przygotowaliśmy całą serię dyplomów pasowania na przedszkolaka. Jesteśmy przekonani, iż zachwycą wszystkich, a dla dzielnych maluchów, będą wspaniałą pamiątką na długie lata!

Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DS-45
Dyplom Pasowania na Przedszkolaka DS-45
Rewers dyplomu DS-45

Dyplomy pasowania na przedszkolaka (ozdobny kształt)

Posiadają świetny kształt oraz wyjątkową kolorystykę. Zabezpieczone są błyszczącym laminatem. W rzeczywistości wyglądają znacznie lepiej niż na monitorze. Wiele z nich możesz nabyć w zestawach promocyjnych, z innymi wspaniałymi upominkami (zob. poniżej). Oto jedne z najpiękniejszych wzorów dyplomów pasowania na przedszkolaka, jakie kiedykolwiek wyprodukowaliśmy:

Dyplomy w formacie A4

Możesz je wypełnić ręcznie lub na komputerze. Poniżej prezentujemy wyłącznie wybrane wzory. Link do pełnej oferty znajdziesz na samym dole ekranu.

Klasyczne dyplomy na ślubowanie przedszkolaków

Wzory z tej kategorii, mają prostokątny kształt, oraz znacznie niższe ceny, od pozostałych. Jeżeli dopisze Ci odrobina szczęścia, możesz je ustrzelić nawet za połowę ceny. Oto one:

Więcej wzorów dyplomów pasowania na przedszkolaka >
Zestawy Promocyjne >